reklamní video · video reklama · videoprodukce

jsme produkční společnost

Zaměřujeme se na reklamní, produktové a firemní video. Videoprodukce zajišťujeme od klientovy představy po finální produkt. Vytvořením příběhu počínaje, přes casting a lokace, až po techniku, režii, hudbu … Pinarto, reklamní video, které prodává.

Praha, Bratislava, Vídeň, Berlín, Brno, Plzeň, Ostrava, Olomouc ...

Reklamní video, promo video, produktové video, vše co se dá natočit a proměnit ve spot, je nám vlastní. Produkujeme videa, která prodají vaši značku, produkt, služby. Můžete je pustit online, v kině, jako TV spot a podobně.

 

Je ideální doba pro tvorbu reklamy formou videa, a to hned z několika důvodů. Díky rozmachu cenově dostupné videotechniky už není videoprodukce výsadou velkých TV studií. Video reklama je na vzestupu a čísla prodejů to dokazují. YouTube je druhé nejnavštěvovanější místo, kde uživatelé něco hledají. Facebook a Google mezi sebou soupeří o klienty investující do reklamy. Videospoty jsou na internetu nyní v ceně haléřů za přehrání.

 

Až doposud byla video reklama, nebo produktové a reklamní video výsadou pouze velkých inzerentů, ale to se mění a už nyní můžeme pozorovat její výrazné rozšíření. Možnosti cílení video reklamy jsou nesrovnatelné s dobou před dvěma lety. Stejně tak je citelný posun oproti minulosti v cílení dosahu na finálního zákazníka.

 

Nabízíme 15 let zkušeností, prvotřídní techniku a zázemí. Jsme tým, který umí marketing, je kreativní a zná svůj obor. Podívejte se na portfolio videí a posuďte sami. Atraktivní formou představíme vaši společnost, produkt, služby …

Realizační tým

Postaráme se o vás

Poznání, pochopení, tvorba ...

Skvělé video nespočívá jen v perfektně zvládnutých filmařských profesích, nebo ve správném výběru kompozice, světla či barev. Nejprve je potřeba pochopit klienta, zjistit kdo je jeho koncový zákazník a pak myšlenku správně interpretovat. Pinarto dokáže vystihnout podstatu, vizi či atmosféru a předat je divákovi v příběhu, v momentu a emocích.

Prvotřídní technika ...

K vytvoření kvalitního videa nepotřebujete nejdražší techniku, nicméně pokud chcete kvalitní výsledek, jistotu a funkčnost, je to nevyhnutelné. Chceme pro klienty to nejlepší a tak nešetříme. Díky tomu, že si většinu vybavení nemusíme pronajímat, můžeme nabídnout video ve filmové kvalitě i při projektech s nižším rozpočtem. Vlastníme filmové kamery Kinefinity MAVO LF 6K a SONY FS7 (4K), řadu pevných filmových objektivů SIGMA. Taktéž máme zkušenosti s natáčením i na jiné značky filmových kamer ARRI, RED, atd.. V případě potřeb klientů zajistíme filmovou techniku dle požadavků.

Kreativa a marketing ...

Možná nás oslovíte s jasnou představou a podrobným scénářem, nebo naopak nevíte, co pro zlepšení své prezentace potřebujete. Představíme vám veškeré možnosti, poradíme se stylem, navrhneme scénář, vybereme herce, potřebné rekvizity, inventář atd. Zařídíme vše od předprodukce až po postprodukci. Můžete být u celého procesu nebo nechat vše na nás.

Naši klienti

Děkujeme za důvěru

Kontaktujte nás, jsme tu pro vás.