Jsme kreativci s marketingovým myšlením

Možná nás oslovíte s jasnou představou a podrobným scénářem, nebo naopak nevíte, co pro zlepšení své prezentace potřebujete. Představíme vám veškeré možnosti, poradíme se stylem fotografií, videí nebo grafiky, navrhneme scénář, zabezpečíme a vybereme modelky, makeup artisty či herce. Zařídíme vše od příprav až po postprodukci. Můžete být u celého procesu, nebo nechat vše na nás.

Kromě fotografování a tvorby videí všech typů nabízíme i profesionální grafické služby i návrhy webových stránek a 3D animací.

Nejprve poznáváme, pak tvoříme

Dokonalá fotografie či video nespočívá jen v perfektní kompozici anebo světle a barvách, které vám sluší – může vzniknout až po pochopení a správné interpretaci myšlenky. Dokážeme vystihnout vaši povahu, vizi či atmosféru místa a předat je divákovi.

Pracujeme s prvotřídní technikou

S touhou po stále větší kvalitě jsme si pořídili filmovou kameru Sony FS7, stabilizátor DJI Ronin a mimo jiné i středoformátový fotoaparát Hasselblad. Díky tomu, že si vybavení ve většině případů nemusíme půjčovat, můžeme vám nabídnout precizní fotografie a video ve filmové kvalitě i při projektech s nižším rozpočtem. V případě nutnosti jiných technických nároků jsme schopni pracovat s jakoukoliv technikou (ARRI, RED atd.), kterou dokážeme zabezpečit skrze nasmlouvané rental partnery.

My jsme Pinarto

Poznejte náš hlavní tým.

Pavol Bigoš

fotograf a kameraman, jednatel společnosti

Když zavoláte do Pinarta, v telefonu se pravděpodobně ozve Pavlův hlas.  Pavol jedná s klienty i marketingovými odděleními firem, přijímá zakázky a vysvětluje, co se bude dít. Zabývá se produkční přípravou – tvoří scénáře a koncepty. A setkáte se s ním i na místě akce, protože je profesionální kameraman a fotograf. Jeho tvorba je oblíbená nejen u českých klientů, ale také na Slovensku, v Itálii a Rakousku.

„Súčasťou práce je nutnosť pochopiť problematiku zo strany klienta a navrhnúť riešenie, ktoré ideálnym spôsobom odkumunikuje jeho posolstvo, výhody a atraktivitu tovarov alebo služieb.“

Eva Bigošová

fotografka, kameramanka a postprodukce

Evu uvidíte při natáčení – s kamerou v ruce anebo asistující s přípravou scény. Zabývá se také střihem videa a jeho coloringem. Je vyhledávanou fotografkou a vyniká v retuši fotografií. Uvidíte se na prvních schůzkách, i při finálním zpracování výstupů – Eva dotváří fotografie před tiskem, připravuje je pro použití na webu. Video chystá na prezentaci v televizi, na sociálních sítích nebo na webu. Při přípravě online i offline propagačních materiálů využívá své znalosti ze studia marketingu a marketingové komunikace.

„Zákazník se se mnou setká především při dotváření finálního díla. Potřebuji s ním být v kontaktu, abych se do něj dokázala vžít a dívat se na věc i jeho očima.“

Luděk Šmerda

fotograf a kameraman

Luděk je vynikající fotograf a kameraman s více než 10 lety zkušeností.
Své technické schopnosti a znalosti ze studia IT oboru využívá při práci s kamerou i další filmovou technikou a také při pokročilé postprodukci.
Luďka pravděpodobně potkáte až při samotném fotografování nebo natáčení.

„Při své práci cítím velikou zodpovědnost. Nejen za svěřenou techniku, ale i za výsledek. Můj úkol spočívá v zachycení děje – podstatný je při tom kreativní smysl pro kompozici i citlivé zachycení okamžiku.“

Martin Vaněk

práce s kamerou, postprodukce

Martin bude už na první schůzce naslouchat vašim představám, aby je dokázal při střihu videa a jeho zpracování naplnit.
Vybírá vhodné záběry, přidává k videu hudbu, dělá finální střih.

„Pro moji práci je nutné estetické cítění, cit pro střih i výběr hudby, timing. Poté, co poznám klienta, umím odhadnout, jaký hudební podklad bude pro dané video vhodný a jakým stylem by mělo být sestříháno.“

© Pinarto, s.r.o. - creative studio. Všechna práva k fotografiím a ostatnímu obsahu jsou vyhrazena.