O nás

Fungujeme od roku 2010

Jak šel čas

O nás

Toto je PINARTO

O nás

Toto je PINARTO

Pavol Bigoš

  • fotograf a kameraman, jednatel společnosti

Když zavoláte do Pinarta, v telefonu se pravděpodobně ozve Pavlův hlas.  Pavol jedná s klienty i marketingovými odděleními firem, přijímá zakázky a vysvětluje, co se bude dít. Zabývá se produkční přípravou – tvoří scénáře a koncepty. A setkáte se s ním i na místě akce, protože je profesionální kameraman a fotograf. Jeho tvorba je oblíbená nejen u českých klientů, ale také na Slovensku, v Itálii a Rakousku.

„Súčasťou práce je nutnosť pochopiť problematiku zo strany klienta a navrhnúť riešenie, ktoré ideálnym spôsobom odkumunikuje jeho posolstvo, výhody a atraktivitu tovarov alebo služieb.“

Eva Bigošová

  • fotografka, kameramanka a postprodukce

Evu uvidíte při natáčení – s kamerou v ruce anebo asistující s přípravou scény. Zabývá se také střihem videa a jeho coloringem. Je vyhledávanou fotografkou a vyniká v retuši fotografií. Uvidíte se na prvních schůzkách, i při finálním zpracování výstupů – Eva dotváří fotografie před tiskem, připravuje je pro použití na webu. Video chystá na prezentaci v televizi, na sociálních sítích nebo na webu. Při přípravě online i offline propagačních materiálů využívá své znalosti ze studia marketingu a marketingové komunikace.

„Zákazník se se mnou setká především při dotváření finálního díla. Potřebuji s ním být v kontaktu, abych se do něj dokázala vžít a dívat se na věc i jeho očima.“

Jakub Zostal

  • kameraman, postprodukce

Kuba bude naslouchat vašim představám, aby je dokázal při střihu videa a jeho zpracování naplnit. Vybírá vhodné záběry, přidává k videu hudbu a zvuky, dělá finální střih i coloring videa. Taktéž často zaujímá místo za kamerou, jako hlavní nebo druhý kameraman.

„Pro moji práci je nutné estetické cítění, cit pro střih i výběr hudby, timing. Poté, co poznám klienta, umím odhadnout, jaký hudební podklad bude pro dané video vhodný a jakým stylem by mělo být sestříháno.“

Chceš být nový člen týmu?

  • postprodukce, asistent – video, foto

Nový člen týmu Pinarto vyniká hlavně v postprodukci. Jeho hlavní náplní je editace videí a fotek. Ovládá programy pro střih videa Adobe Premiere Pro, doplňkově i Adobe After Effects. Dokáže video dostat do výsledné podoby.

Jeho další dovedností je úprava fotek v programu Adobe Photoshop a Lightroom. Věnuje se úpravě reklamních fotografií, portrétů, reportáží, produktů.

Aby se dokázal lépe vcítit do klientů, pomáhá někdy během natáčení jako druhá kamera nebo druhý fotograf (asistent).

Nový člen je pracovitý, nadšený pro práci a zodpovědný.

Vidíte se v této roli? Neváhejte a napište nám na info@pinarto.com.

Rádi bychom viděli Vaši ukázku práce a životopis.

Těšíme se na nového člena!

Mia Bigošová

  • ovládání všech kolem

Mia vás možná donutí šišlat, přeladí váš pracovní mood (na důležitější činnost jako je hraní si) nebo se postará o to, aby jste se museli jít převléci. Je výborná pokud jde o úsměv, pláč, běhání, vydávání různých zvuků, opakování slov a hlavně víření pozitivní energie. Je tak platným a nenahraditelným členem studia Pinarto. Probouzí v nás hravost, připomíná bezstarostnost, z níž už jsme vyrostli. A i když po náročném dni padáme únavou, dodá nám energii.

„Komunikuji ráda a jak zatím umím. V případě, že mi nerozumíte, kontaktujte moje rodiče.“