Služby pro hotely a rekrační střediska

Videa / fotografie / virtuální prohlídky

V dnešní konkurenci je důležité, zvláště v turistickém odvětví, co nejlépe odprezentovat charakter a atmosféru zařízení. Naše na míru šité služby, Vám v tomto mohou být nesmírně nápomocny. Máme potvrzeno našimi klienty, že naše profesionálně zpracované prezentační média přinesli a nadále přinášejí významné zvýšení zájmu o jejich resort. Umíme ve spolupráci s Vámi vytěžit maximum z prostředí a charakteru Vašeho hotelu nebo penzionu. Umíme zprostředkovat jedinečnost Vaší péče o hosty, jejich pohodlí a zážitky mnohým Vašim potenciálním zákazníkům. Nás styl vizuální komunikace je nevtíravý a je postaven na eleganci a estetické hodnotě. Všímáme si detailů a různych zákoutí lokality a využíváme je pro dotvoření žádané atmosféry. Co konkrétně pro Vás umíme vytvořit?

Video

Chcete ukázat opravdu to nejhezčí a zapůsobit? Pro Vás tu pak máme profesionální videoklip s různým zaměřením. Video má vysoký potenciál v práci s náladou, emocemi a celkovým dojmem který je pro atraktivitu zásadní. Dnešní člověk videu jako komunikačnímu nástroji velmi dobře rozumí, proto je marketingová účinnost videa velice vysoká. Video složené z vizuálně zajímavých záběrů, provázené příjemnou hudbou umí zachytit významné možnosti Vašeho rezortu a během pár sekund vytvořit touhu Vás navštívit.

Den v hotelu očima zákazníka

Video o službách pro business zákazníky

Horské chaty

 

Profesionální fotografie

Fotografie v dobře zpracované kompozici dovedou zachytit prostor v jeho nejestetičtější podobě a obrazově propojit související prvky, které vytvářejí harmonický celek. Jejich použití je ve statických prezentacích, letácích, katalozích a online kampani kde samé vyprávějí svůj příběh oblažujícího odpočinku.

Virtuální prohlídky

Statické fotografie jsou fajn, ale nová média toho dokážou víc. Jediněčný způsob jak provést potenciálního hosta Vašim zařízením poskytují virtuální prohlídky. Jsou vytvořeny z několika sad speciálně zachycených profesionálních fotografií, které pomocí softwaru přetvoříme na virtuální zážitek. Ty pak můžete prezentovat na webu lidem z celého světa. Zahájit virtuální prohlídkuZahájit virtuální prohlídku

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás proto s jakýmkoliv dotazem kontaktovat. Rádi s Vámi Vaše potřeby zkonzultujeme a doporučíme Vám nejvhodnější řešení.