Náš tým

Jsme kreativní skupina lidí působící pod křídly společnosti PINARTO, s.r.o. Spojuje nás přátelství a nadšení pro práci s vizuálními médii, ve které nachází každý z nás seberealizaci v jiné činnosti. Ve společné práci se pak úspěšně doplňujeme, vzájemně podporujeme a konstruktivně kritizujeme s cílem dosáhnout toho nejlepšího možného výsledku.

Pavol Bigoš

Pavol vystudoval obor automatizace a kybernetika na VUT v Brně, nicméně v současnosti se živí výhradně jako profesionální fotograf a kameraman. V posledních pěti letech se prosadil zejména ve svatební fotografii a patří ke špičce v tomto oboru v České a Slovenské republice. Popularita jeho fotografií a videí je stále na vzestupu a je vyhledáván i zahraničními klienty, zejména z Rakouska a Itálie. Za léta své praxe rozšířil svoji zručnost a portfolio focením módních, dokumentačních a propagačních snímků.

 

 

Eva BIGOŠová

Eva FildánováEva je absolventkou ekonomie Mendelovy univerzity v Brně. V rámci svého studia se specializovala na marketing. Osvojila si teoretické i praktické znalosti v oblasti marketingového výzkumu, budování značky, public relations a mediálních komunikací. Je již také známa v kruzích české fotografie jako výborná svatební fotografka. Rovněž se zabývá videoprodukcí. Její kvality vynikají i v postprodukci při střihu a retuši videí a pokročilé retuši fotografií.

 

 

Luděk Šmerda

Luděk ŠmerdaLuděk, stejně tak jako ostatní, studoval IT obor. Tým společnosti Pinarto obohatil zkušenostmi a technickými dovednostmi, které získal během dlouholetého působení v oblasti IT. Tyto znalosti jsou mu velkou výhodou zejména při práci s technikou během fotografické tvorby, videotvorby a postprodukci. Fotografování se věnuje již 10 let a do svého portfolia postupně zařadil i práci s videem. Specializuje se na reklamní, reportážní a portrétní fotografii, včetně pokročilé postprodukce. Baví ho a naplňuje práce s lidmi a též vyniká v oblasti komunikace, která k umělecké tvorbě prostřednictvím fotografie a videa patří.

 

 

Július Géczy

Július GéczyJulo je IT profesionál, který podobně jako Petr, vystudoval informatiku na brněnském VUT. Přes 10 let se věnuje webovým technologiím a grafickému designu, které spojuje při návrhu a implementaci webů i grafických uživatelských rozhraní obecně. Specializuje se i na oblast korporátní identity a tvorbu logotypů. Má hluboký vhled do technické problematiky fotografie, videa i zvuku a nadšení pro řešení potřeb a problémů v těchto oblastech. Je náročným posluchačem a kritikem veškeré produkce Pinarta.

 

 

 

Petr Selinger

Petr SelingerPetr je absolventem Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Nicméně se v rámci naší skupiny věnuje grafickému designu a pokročilé fotografické retuši. V těchto oblastech umí naplno zužitkovat svou technickou zdatnost a uměleckou zručnost. Je silnou oporou týmu v postprodukci a posouvá fotografické i video výstupy na vyšší kvalitativní úroveň.

 

 

 

Filip Bigoš

Filip BigosFilip, v současnosti studuje University of the Arts v Londýně, je producentem, režisérem a agentem, který reprezentuje Pinarto ve Spojeném Království. Přes něj můžeme s našimi britskými zákazníky osobně prodiskutovat každý nápad a příležitost tak, aby naše služby byly i navzdory větší vzdálenosti efektivní a profesionální. Vzhledem k jeho dosavadním zkušenostem věříme, že zákazníci budou v dobrých rukou. Navíc kreativita, kterou disponuje, je v každém směru vítaným bonusem!

 

 

 

Marie Šnevajsová

Marie ŠnevajsováMarie, stejně jako Eva, úspěšně ukončila svá studia na Mendelově univerzitě v Brně. Má mnohé zkušenosti se studiem v zahraničí, které nyní využívá v Pinartu. Studovala v Nebrasce, USA, kde za vynikající práci v oblasti PR získala prestižní ocenění „Best of Show“, udělované Americkou Společností pro Public Relations (PRSA). Studovala také v Německu a Rakousku a absolvovala stáž v Evropském parlamentu. Marie pomohla globální překladatelské společnosti Eurologos úspěšně proniknout na český trh. Ráda pomáhá mladým lidem objevovat nové možnosti a chystá se proto založit neziskovou organizaci. Její zkušenosti nám pomáhají získat nové zahraniční zákazníky a ukázat kvalitu našich služeb rostoucím evropským podnikům.