Co děláme

Kreativa

Specializujeme se na tvorbu videí a fotografií s cílem zaujmout a efektivně oslovit cílovou skupinu. Umíme navázat na existující představu klienta, rozvinout ji nebo přijít od začátku s vlastními kreativními nápady. Nápady, jak originálním způsobem vyniknout mezi konkurencí.

Žánrově jsme velice otevření. Máme již zkušenosti s reklamními klipy, prezentačními, náborovými videi, reportážemi nebo hudebními videoklipy. Ve fotografii pak s komerční, produktovou, portrétní, interiérovou a uměleckou fotografií. A s nadšením se rádi pustíme i do něčeho nového :).

Produkce fotografií a videa

Umíme organizačně zaštítit celou realizaci díla. Zabezpečíme vše potřebné pro produkci fotografií a videa. Sestavíme scénář, v závislosti na žánru navrhneme lokace, doporučíme případné herce a modely. Zajistíme vizáž a styling, dodáme rekvizity. Focení nebo točení naplánujeme, nasvítíme, zrežírujeme a zachytíme ty nejhezčí záběry. Veškeré světelné a technické vybavení, které používáme, je mobilní. Díky tomu můžeme nabídnout pořízení záběrů přímo v sídle klienta, v ateliéru, nebo libovolné lokalitě.

Přestože je produkce finančně náročnější, umíme být kreativní i v tomto ohledu. Jsme odhodlaní hledat způsob jak i přes omezenější rozpočet vytvořit poutavé a kvalitní dílo a splnit tak marketingový záměr zadavatele.

Technické zpracování a postprodukce

Děláme vše pro to, aby naše vizuální produkty byly co nejdokonalejší. K tomu nám slouží profesionální technika, poskytující výstupy v kvalitativních formátech, které jsou pro dané účely v současnosti žádané, nebo v extrémních případech jsme schopni potřebnou techniku pro účely specifického projektu obstarat. Podstatnou součástí naší tvůrčí práce je také precizní postprodukce, které vždy věnujeme značnou část úsilí při práci na zakázce. Máme široké zkušenosti s retuší a kvalitní fotoreprodukcí. Pozorně sledujeme světové trendy a snažíme se udržet krok s dobou. Našim zákazníkům pak dodáváme moderní produkty na špičkové úrovni.

Grafický design

Část našeho týmu se zabývá i tvůrčí grafickou prací. Zaměřuje se především na tvorbu reklamních tiskovin, billboardů, katalogů, výročních zpráv a obrazových publikací a 3D grafiky. Dále pak umíme navrhovat logotypyjednotné vizuální styly pro firmy nebo webové stránky.